הסרת שיער בלייזר

בקליניקה שלנו יש אחריות מלאה
טיפולי הסרת שיער בלייזר לנשים ולגברים, ללא הגבלת טיפולים וזמן

אצלנו בקליניקה הסרת שיער בלייזר נעשית תוך כדי שימוש בטכנולוגיה חדשנית ומהפכנית. ברמה הגבוהה ביותר ועם תוצאות מדהימות!

אצלנו בקליניקה מתבצעת הסרת שיער באמצעות מכשיר קנדלה בטכניקת PHR

הטכנולוגיות הקליניות להסרת שיער עם לחץ חשמלי או הסרת השיער עם לחץ אפקטרואודים מאפשרות הסרת שיער לצמיתות מכל האזורים הנדירים כגון הפנים, הצוואר והחזה.
הסרת שיער מקצועית בלייזר לכל גווני וסוגי העור, ולכל גווני השיער עם אחריות מלאה וללא הגבלת טיפולים.

הסרת שיער בלייזר – מעל 20 שנות נסיון

הסרת שיער בלייזר - כל השאלות והתשובות נכתבו ע"י מירי קליין קליניקה לאסתטיקה בחולון
להלן כל התשובות לשאלות שנשאלות אצלנו בקליניקה על הסרת שיער בלייזר

כן. רק אם הסרת שיער מתבצעת בפרמטרים הבאים :

טכנאית לייזר – עם ידע כמובן , מכשור ברמה גבוהה ותהליך מסודר של טיפולים.

רצוי ללא הגבלת טיפולים וזמן מהסיבה הפשוטה – לכל לקוח יש מבנה הורמונאלי משלו,יש יחס לגיל שלו , רקע גנטי ורגישות של העור- כשלטכנאית מוסמכת יש את כל הידע הזה על הלקוח שלה והיא מתעסקת עם מכשור ברמה גבוהה והולכת על רצף טיפולים מסודר לפי מבנה השערה ללא הגבלת זמן ובהחלט אפשר להגיע למצב ששיער הוסר לצמיתות.

תוצאות הסרת שיער בלייזר רואים מהיום הראשון.

כשהשערה הופכת מעבה מאוד, לדקה, לפלומתית.

אבל המטרה העיקרית שלנו זה לא לראות תוצאות של אותו רגע אלא לראות תוצאות לטווח הרחוק . לדוגמא: אם לקוח טס לחול לאיזה תקופה של 4-5 חודשים או לקוחה נכנסה להריון זה לא יגרום נזק לטיפולים שכבר נעשו. לא נראה רגרסיה או החמרה במצב , ולמה ? כי המצב נשאר סטטי. ביצענו את הטיפולים בזמנים הנכונים ובהסדר הנכון לפי אורח החיים של הלקוח מבחינת גילוח , צבע עור וחשיפה לשמש. התוצאות הסופיות מגיעות בשלב שהשיערה הופכת לפלומתית מאוד ואז במצב כזה מרחיקים את זמני הטיפולים במטרה לראות כמה שיערה מתעקשת לחזור .

בגדול אין איסור בהסרת שיער. הכל תלוי במטופל עצמו.

המכשיר אינו יודע לזהות מקומות רגישים או איבריים פנימיים ולכן לא פוגע בהם.

לכן אין מקום שאסור לעשות בו הסרת שיער.

אבל מומלץ לא לעשות הסרת שיער כשיש פרמטרים הורמונאליים לא תקינים בגוף, זה אומר שאם למטופלת שלנו יש אי סדירות הורמונאלית או מטופל שלוקח כדורים לאקנה רצוי לא לגעת עד שבעצם הלקוח מאוזן כי ישנם אזורים בגוף שהם יותר הורמונאליים כמו לדוגמא אצל גבר ישבן או כתפיים שהם מקומות שיש בהם נטייה יותר גבוהה לפתח שיער. עדיין אין איסור שאומר לא לבצע במצבים כאלה הסרת שיער הכל תלוי בידע המטפלת שבמקרים כאלה פחות צריכה לבצע את הטיפול באופן קצת שונה מדרך כלל.

כשאנחנו מבצעים הסרת שיער אנחנו מטפלים בזקיק השערה.

מבחינה אנטומית (אנחנו לא רואים את זה כלפי חוץ) מה שקורה נוצרים חורים עדינים עדינים של זקיק השערה, חורים תת עוריים כמו רשת. ואז מה שקורה קרן השמש חודרת לתוך החורים האלה ויכולה ליצור לנו פיגמנטים –זה אומר אודן מיותר , צריכה מיותר ולפעמים גם פיגמנטציה. כשאנחנו מטפלים בקהל רגיש לשמש במיוחד קהל בהיר שיכול לפתח מזה אלרגיה או פריחה , או לדוגמא קהל כהה שיכול לפתח פיגמנטציה. לכן רצוי אחרי הסרת שיער לא להיחשף לשמש בין חמישה ימים לשבוע. לעומת זאת כשבאים לטיפול אין בעיה כלל עם שיזוף מהסיבה הפשוטה – שאנו משתמשים באורכי גל מאוד בטוחים שהם 755 ו 1064 שהם יודעים לספוג את הצבע ולא צורבים את העור.

אין איסור להתקלח אחרי לייזר.

רק לא מומלץ במקרים שהעור מאוד רגיש או מאוד אדום להתקלח מייד אחרי טיפול.

מומלץ להמתין כ 3 שעות. ואם בכל זאת מחליטים להתקלח אחרי טיפול אז לא במים חמים.

הדבר היחידי שלא רצוי אחרי הסרת שיער זה מי מלח (מים של ים או בריכה שיש בה כלור) זה יכול ליצור גרד ורגישות מיותרת.

כולם בישראל יכולים לבצע הסרת שיער .

לצערי אין אכיפה על זה.

גם אנשים שאין להם רקע מקצועי בהסרת שיער שזה אומר שגם בונת ציפורניים וגם ספר יכולים פתאום להסב מקצוע ולבצע טיפולים בלייזר.

כי כל אחד יכול פשוט לרכוש מכשיר, לעבור הדרכה קצרה על המכשיר הספיציפי שקנה וזהו, רשאי להתחיל לעבוד.

ההמלצה שלי בנושא ? רק קוסמטיקאיות. קוסמטיקאיות שגמרו לימודים, קיבלו תעודה של משרד העבודה והרווחה, יודעות מה זה מחלות עור, יודעות מה זה מחזורי צמיחת שיער, יודעות מה זה שיערה הפוכה ומה זה הבסס, מה זה גיל הורמונאלי , מה זה גיל מעבר, מותר לטפל או אסור לטפל נקודות חן וכו.. אין סוף של התוויות רפואיות שאנחנו צריכים לקחת בחשבון בהסרת שיער, זה לא נגמר בלהדליק את המכשיר. לצערי אין רגולציה ואין אכיפה ובכך נסכם שלמי שהכי מתאים לבצע הסרת שיער זה קוסמטיקאיות מורשות.

הסרת שיער בלייזר פוגעת בזקיק השיערה. בזקיק השיערה יש כלי דם ואנחנו בעצם מתערבים שם באיזה שהיא התנהלות פיזיולוגית. אז לכן כדי שאנחנו ניצור שינוי בזקיק השיער ונגרום לו להיות דק עד שיעלם לגמרי, אנחנו צריכים להפעיל כמות מסוימת של חום. המכשור החדש היום יש לו ידית קרה או שבקליניקה אצלי יש ידית שמבוססת על גז והגז בעצם מונע את הכאב של הפולס החם. זה לא מגיע למצב שאי אפשר להתמודד עם הכאב , הכאב מאוד עדין, זה תחושה של פינצטה או של עקצוץ קל. מתי כן הסרת שיער יכולה מאוד לכאוב ? כשהמכשיר אינו מתאים לגוון העור של הלקוחה, ואז כאשר יש לנו לקוחה בעל גוון עור כהה והמכשיר אינו יכול לספוג את הצבע הוא יכאיב על העור. בכל אופן זה לא משהו שקורה אצלנו.

כל עוד היא לא נעשית באזורים אינטימיים בזמן המחזור, מבחינה היגיינית כמובן, אין שום איסור על הסרת שיער בזמן מחזור בשאר האיזורים.

אלא אם כן הלקוחה כאובה או רגישה ואז במצב כזה לא נבצע טיפול.

לסיכום הכל תלוי בלקוחה – לנו כמטפלות אין שום בעיה לבצע הסרת שיער במחזור.

המילה סכנה היא לא רלוונטית בכלל בהסרת שיער כשהמטפלים הם מקצועיים.

המכונה לא יודעת להבדיל אם זה פנים או יד – מבחינת המכונה הפנים נחשבים לאזור כמו כל אזור אחר שאנחנו מבצעים בו טיפול. פשוט חשוב להקפיד על לוח הטיפולים בהתאם למחזורי צמיחת השיערה, לגיל המטופל ולגוון עור. רצוי מאוד לאחר טיפול בהסרת שיער מהפנים להימרח במקדם הגנה.

הסרת שיער בלייזר אינה פוגעת בשום דבר – לא בפוריות ולא בשום דבר אחר.

הסרת שיער מתבצעת רק על זקיקי השיערה, המכשיר אינו יודע לזהות שום אזור מלבד זקיק השיערה ששם נמצאת בלוטת החלב, נמצא כל המבנה ההורמונאלי וכלי דם ואם לא יודעים לטפל אז זה יכול לפגוע בעור חלילה אם עושים כוויוה או להגיע למצב של החמרה בכמות השיער.

בזמן הריון אין מחזור וברגע שאין מחזור אין לנו שליטה על השיערה עצמה.

אין בעצם תשדורת של הגוף.. ברגע שיש לנו מחזור יש לנו מחזורי צמיחה של שיערה.

המחזור הוא פקטור משמעותי מאוד כי לפעמים כשאין מחזור אין שיער – השיערה נעצרת או להיפך פתאום אפשר לראות צמיחה מופרזת (החמרה במצב) ואז אין דרך לדעת לאן לשייך את זה לטיפול או להריון .

חשוב לציין שאין סכנה לעובר ואין סכנה לאישה שסוחבת את ההיריון הסיבה היחידה שלא נבצע טיפולים היא שאין לנו פשוט מידע מה קורה מבחינה הורמונאלית וכך בעצם אין אפשרות לעקוב אחרי השיער כשאין מחזור. בנוסף לכך הלקוחה חשופה להרבה יותר בעיות בתקופת ההיריון כגון פיגמנטציה החמרה במצב השיער ורגישות יתר שלה.

הסרת שיער אפשרי לבצע לכל גיל ( גם מתחת לגיל 13 ) אבל בתהליך מסודר של טיפולים לפי המצב ההורמונאלי של הילד/ילדה. כמובן עם התייעצות רופא שהכל תקין וסדיר אצלה (בעיקר מבחינה הורמונאלית). רצוי אצל בנות להתחיל אחרי קבלת וסת. אצלנו בקליניקה טיפלנו גם בנערות צעירות ולקחנו בחשבון שהשיערה לא תדוקק מהר בגלל איזון הורמונאלי, כלי הדם הרבה יותר פעילים ההורמונים הרבה יותר פעילים בגלל הגיל גם השיערה חוזרת בתדירות גבוהה יותר. בקליניקה אצלנו יש מסלול מאוד מדויק עבור נערות ונערים צעירים.

מבצע מטורף לשבוע בלבד
הסרת שיער בלייזר
גוף מלא לנשים או נערות רק 5,500 ש"ח
ללא הגבלת טיפולים

מבצע מטורף לשבוע בלבד
הסרת שיער בלייזר
גוף מלא לנשים או נערות רק 5,500 ש"ח
ללא הגבלת טיפולים

**טיפולי הסרת שיער בלייזר לנשים ולגברים, ללא הגבלת טיפולים וזמן

דילוג לתוכן