אודות מירי קליין

את האהבה לקוסמטיקה שאבתי מרחם אימי, ליטרלי רחם אימי. החלוצה בתחום הקוסמטיקה של ישראל או בשמה- "עור עדין- המכון של שושי."  סיפורים על ילדות מדהימה המלווים בכמה סקרנית הייתי בקשר לתחום. מטיילת בקליניקה, מחפשת קרמים, חוקרת.. קסום. אמא לא עשתה לי שום הנחות, תמיד כיוונה אותי ללמוד ולרצות להיות הכי טובה. ,יש לך ידיים של קוסמטיקאית" הייתה אומרת, וכשגדלתי, היה מובן לה, לאבא ואפילו לחברים שאצא ללמוד קוסמטיקה, וכך היה. במקביל לשירות הצבאי בחיל הים, 1990,  הגעתי ללימודים במועדון "לאישה" בתל אביב ופרחתי, הרגשתי שהקריירה שלי בטירוף, ראיתי את הכול קורה, התאהבתי. אני קוסמטיקאית. ממבחן למבחן, מחומר מעשי לתיאורטי, עברתי את הלימודים בהצלחה. אמא שהיה לה צפוי, שמחה והכניסה אותי לעבוד איתה..

עם השנים והטכנולוגיה, תמיד הייתי רעבה לעוד כוח, ידע. ובשנת 1994 נגעתי לראשונה במכשיר להסרת שיער (לא, לא שעווה ולא סכין.) IPL. ואחריו, הלייזר.
צריך להבין שזה רחוק ממה שאנחנו מכירים היום. לאותה תקופה, שיא החדשנות. לגעת במכשיר כזה היה שווא ערך למכונית יוקרה. ומעבר לזה, שאני אדע את זה? עד אותו מכשיר רק רופאים היו מורשים להכאיב אופס להסיר שיער מאנשים. תורה שלמה הגיחה מולי, ספרים עבים הגיעו לשולחני בליווי של המשפט "תלמדי". וכך עשיתי.

בשנת 1996 אחרי עוד ידע שצברתי, השתלמויות שעברתי, שנים של עבודה מרובה הוסמכתי לקוסמטיקאית פרא רפואית ע"י דוקטור לבנברג.

ובשנת 1997 עם הרבה תפילות, תינוק קטן ואמא שהיא גם שותפה מדהימה, פתחתי את המכון שלי ברחוב דב הוז. ההתרגשות? בשיאה.
אמא ואני הקמנו יחד מותג שהתחיל אצלה והמשיך לשותפות מושלמת, הצטרפה תינוקת למשפחה וככה עברו להן שנים של הכשרת צוות מדהים, השתלמויות בתחום, התקדמות, למידה ועשייה מרובה. חשוב להגיד, לא עצרתי לרגע עם הלימודים. לאן שהלכה הטכנולוגיה, אני אחריה. לאן שהתחום התקדם, התקדמתי אתו. ובשנת 2001 התחלתי לימודים נוספים בתחום הקוסמטיקה אצל דוקטור שפלן בשיתוף פעולה עם חווה זינגבויים. היום לעבוד עם מוצרים שלה כקוסמטיקאית עצמאית, ולהיות מוזמנת לאירועים זה כיף גדול. לאחר כמה שנים נוספות של גדילה, שינויים מטורפים בתחום, הכשרת צוות נוסף.. הגעתי לפיק. רציתי לשנות מקום. רציתי משהו אחר. ומצאתי. בשנת 2006 פתחתי את הקליניקה שלי בחולון, הקליניקה שאני בה עד היום. הקליניקה הזאת יצרה את "מירי קליין" את האג'נדה שלי- טיפולים ללא הגבלה. להביא ללקוחות את התוצאה בלי לספור, מקום אמיתי וכנה שמעניק תוצאה עד הסוף. השנים עברו, הצוות השתנה, הטכניקות והידע התרבו, וכל נשאר באותו מקום, ביתי ומוכר. עסק אחד שמכיל הכול- טיפולי פנים, הסרות שיער, טיפולי גוף.. מכיוון שתמיד היה חשוב לי להביא את המכשור הכי טוב ואת הצוות הכי חם, הפכנו למוקד מקצועי בעיקר להסרות שיער. מה שגרם לי לפתח את התורה שלי, השיטה שלי והדרך שבה אני מכשירה את הצוות שלי- PHR.
מהרצון לתת אמא ואבא להסרת שיער. עד היום אמרו שאין דרך אחת לעשות, וצדקו. עד שלמדתי, חקרתי, ופיתחתי את שלי. הכול בשביל התוצאה שלכם.
 הלקוחות שלנו הם משפחה.
בשנת 2021 הרגשתי שאני רוצה להגדיל את המקום, לתת ללקוחות שלי עוד מענה ופתחתי את הבייבי שלי. בטח אתם חושבים שאני מתזזת בין עסקים? אז לא. ההבדל בניהם, 10 מדרגות. קליניקה קטנה שמטרתה פינוק נטו. סאונה יבשה, מכשור הכי מתקדם לטיפולי פנים, טיפולי גוף ויופי ועוד פינוקים. והיום, בתחילתה של שנת 2023, עם 2 קליניקות מוצלחות, צוות מדהים ומוכשר, קהל לקוחות אוהב-נותר לי להגיד תודה. תודה על האמונה בי ובצוות, על ההמלצות הלאה, על הוקרת התודה והחום שאתם מעניקים חזרה.