שיער פנים

הסרת שיער מהפנים נעשית בידית לייזר ממוקדת מאוד הפוגעת ישירות בזקיק השיערה. הטיפולים מבוקרים מאוד וצפופים. הלקוחה לא מוגבלת בחשיפה לשמש ותמיד יכולה לבוא באמצע הטיפולים לביקורת וטיפול נקודתי עקשן.

האזור החשוב ביותר עבור הנשים בכל מה שקשור להסרת שיער הוא הפנים וזאת מהסיבה הפשוטה ביותר - את הפנים אי אפשר להסתיר ע"י בגד או בד. ישנם שיטות המאפשרות לעשות זאת לבד בבית וישנם שיטות המצריכות אתכן ללכת לקוסמטיקאית או למכון רפואי.

באמצעות קרן לייזר אשר גורמת לחימום שורש השערה מסירים את שיער הפנים באחוזי הצלחה גבוהים. בשיטה זו יש צורך במספר טיפולים ולא ניתן לבצע זאת בטיפול אחד. ישנם שיטות המשלבות הסרת שיער בפנים בלייזר עם משחה או קרם (למשל וניקה) וכך מגיעים לתוצאות טובות יותר. אם תבחרו בטיפול בלייזר, חשוב ללכת למכון מקצועי ומוסמך להסרת שיער בלייזר.

גורמים להופעת שיער בפנים

צמיחת שיער בפנים אצל נשים קשורה למספר גורמים תורשתיים. ניתן להסיק שאם לאמא של אישה מסוימת יש או היה הרבה שיער פנים קרוב לוודאי שגם לבת יהיה. במקרים רבים צמיחת שיער בפנים תהיה משמעותית יותר בעקבות שינויים הורמונליים שונים (כמו למשל בזמן מחזור).

שיער בפנים, בין אם הוא בולט לעין או שקשה להבחין בו מהווה תמיד בעיה אצל נשים ובניגוד למקומות אחרים בגוף בהם השיער מוסתר מתחת לביגוד ובחלקם חשוף. שיער בפנים מהווה בעיה חמורה הרבה יותר, זוהי הסיבה העיקרית אשר דוחפת נשים צעירות ומבוגרות כאחת, לעבור טיפולי הסרת שיער מהפנים ולחפש אחר המכון או המרפאה המתאימה. יש לציין כי הטכניקות באמצעותן מבצעים הסרת שיער בפנים הן מגוונות וכאשר אתן מחפשות את המרפאה המתאימה מומלץ לעשות זאת בקפידה מטעמים מובנים, פספוס באזור הפנים עלול לפגוע עוד יותר משיער.