שיער לבן ובלונדיני

בהסרת שיער בלונדיני ולבן יש שילוב של הסרת השיער בשעווה בתחילת הטיפול על מנת לפתוח את זקיקי השיערות ולגרום לטיפול להיות יותר אפקטיבי. 

בעבר הטכנולוגיה לא אפשרה להסיר שיער לבן ובלונדיני אך כיום הטכנולוגיה המקצועית והמתקדמת בה משתמשת קליין פותרת את בעיית השיעור הבהיר גם אם השערה היא בצבע לבן. קליין טוענת כי ברוב המקרים המרפאות לא מוכנת לקחת אחריות על שיער בהיר ולא מעוניינות לעסוק בו. אך כיום יותר מאשר מבעבר השוק מציע טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת לבעיית השיעור הבהיר והפלומתי להיחלש ולהיעלם לצמיתות.

הסרת שיער בלייזר כן עובדת על שיער בלונדיני ולבן

בטיפולי הסרת שיער בלייזר צבע השיער איננו מהווה מגבלה גורפת. למרות זאת, לקוחות בעלי שיער בלונדיני או לבן יתקשו להשיג תוצאה אפקטיבית במכשירי הלייזר מכיוון שאין פיגמנט בשערה ולכן מכשירי הלייזר אינם יכולים לקטול את זקיק השערה. ההפתעה שאנחנו רוצים לבשר לכם כאן היא  שישנם מכשירי הסרת שיער בלייזר המסוגלים לטפל בצבע שיער זה! כמובן שיש לבצע יותר פגישות טיפולים אולם ניתן לטפל היום יותר מתמיד בבעלי צבע שיער לבן ובלונדיני, חשוב רק לבחור במכון הסרת שיער בלייזר המחזיק מכשירי לייזר המטפלים בבעלי צבע שיער זה, לדוגמה, מירי קליין.

הסרת שיער בלייזר הפכה בשנים האחרונות לפופולרית ביותר אולם עדיין לא כולם מבינים מהי הסרת שיער בלייזר ודי נוטים להתבלבל בינה לבין לתהליכים אחרים. האמת היא שהסרת שיער מודרנית נחשבת ליעילה להפליא ומספקת פתרון איכותי ללא כאבים משמעותיים, בטיפול יחסית פשוט, הנפרש על פני תקופה לא ארוכה במיוחד (כשנה ולעתים יותר).