עיצוב גבות

עיצוב גבות רצוי שיתבצע על ידי קוסמטיקאית מעצבת גבות מקצועית, קוסמטיקאית שמעצבת גבות יוצרת קו עיצוב ייחודי משלה ובמידה ואת שומרת על צורת הגבות וממתינה לטיפול הבא, הגבות שלך בוודאות מלאות ויפות ביותר. 

קו האופנה לעיצוב גבות כיום הוא גבות עבות ככל האפשר וטבעיות. מכל עבר מביטות אלינו במגזינים הדוגמניות היפיפיות כשגבותיהן מלאות וארוכות. לכן לקוחות רבות מעוניינות לשקם את הגבות שלהן למראה חדש, רענן וצעיר.

במידה ואת עם שיער חסר בגבות רצוי שתמתיני עד שיתמלאו הגבות שלך ככל האפשר על מנת לקבל עיצוב גבות אופטימלי.

 

כדי להתאים את עיצוב הגבות למבנה הפנים יש לנצל את הפוטנציאל הטבעי של הגבות שלך. קוסמטיקאית בביצוע עיצוב גבות רצוי שתשמור על גבות ארוכות ככל האפשר ולא תגזור ותקצר את הגבות. מריטה של שערות יוצרת ברוב הפעמים קרחות בגבות.

על מנת להגיע לעיצוב גבות מושלם אעדיף שתמתיני לתאריך הבא של הטיפול אך רק אם את חייבת אז כדאי לעקוב אחר קווי המתאר ולהשתדל שלא לתלוש שערות שקרובות לקו עיצוב הגבות.

מומלץ להגיע לעיצוב גבות כאשר הגבות מתחילות לאבד צורה וזקוקות לרענון, פרק זמן של שלושה שבועות עד חודש בין עיצוב גבות אחד לשני. גם עיצוב גבות לנערות בפעם הראשונה, רצוי שיתבצע באופן מקצועי אצל מעצבת גבות, עיצוב גבות יהיה ללא הגבהה משולשת כי באופן זה הגבות יראו מופתעות, גבות קרובות מידי יראו מבט כועס, עיצוב הגבות יהיה בקו ישר ומותאם לתווי פנייך, עיצוב גבות מינימלי, עיצוב גבות בעל מראה טבעי.