עור שחום וכהה

לדברי קליין

“הסרת שיער במקרה של כהי עור הוא טיפול מאתגר יותר ומורכב יותר, הדורש התמחות ושיטת עבודה המתאימה לפערים הקטנים יחסית שבין גוון השיער לבין גוון העור. תהליך נכון הוא תהליך עם רמת אנרגיית לייזר נמוכה, המאפשרת קבלת תוצאות טובות ותגובה מידית”.

הטכנולוגיה בה משתמשת קליין להסרת שיער מאפשרת שילוב של שתי תכונות חשובות לטיפול מוצלח הכולל הגבלת אורך גל הלייזר ומנגנון קירור ייחודי השומר על העור בזמן התהליך. 

"בזכות השיטה שפיתחתי לקוחות עם עור כהה ושיער כהה נהנים מטיפול בטוח ואמין. דילול שיער שחור נעשה בתזמון תורים צפוף ומבוקר ובזכות הסקינטל אני מודדת את צבע העור כל טיפול והשיער הופך להיות עדין מאוד."

למה עור כהה הוא בעייתי?

כאמור, עור שחום (כהה) מאתגר את המטפל במהלך הטיפול בלייזר, מכיוון שהוא מקשה למקד את קרן הלייזר רק בשיער, וכאן נכנס לתמונה הרופא המבצע את הטיפול. מיומנותו לעשות את ההתאמות הנכונות, באמצעות מכשור הלייזר.

מכשור הלייזר הקיים כיום, אינו יכול להתאים בצורה אוטומטית את עוצמת הלייזר ואורך קרני הלייזר באופן כזה שלא יפגע בעור, ועל קליין אומרת שהרופא המטפל צריך לבצע התאמות ידניות ולאמוד בצורה מדויקת עד כמה שניתן  את כמות האור (הלייזר) בה יעשה שימוש בעת הטיפול.

במהלך טיפולי לייזר, קרן הלייזר מכוונת לפגוע בפיגמנט המלנין המצוי בזקיק השערה, ולא בעור עצמו. לכן, על מנת לצמצמם או למנוע את הפגיעה בעור, משתמשים הרופאים במערכות מיוחדות לקירור העור הפועלות במקביל לפעולת הלייזר.

על הסקינטל

לבוקטוס לייזר יש מערכת אקסקלוסיבית מיוחדת הנקראת סקינטל (Skintel) שיכולה ״לקרוא״ את כמות המלנין בעור באזור המטופל בכל רגע נתון והיא היחידה שמאושרת על ידי ה - FDA האמריקאי למדידת הפיגמנטציה בעור. הסקינטל מאפשר לבצע טיפולים בטיחותיים שמותאמים אישית למטופל כולל על מטופלים בעלי עור שזוף! המערכת מאפשרת לקבוע את הצבע, העובי וצפיפות השיער מה שמקל על ההתאמה האישית של הטיפול למטופל.