הוצאת פיגמנטציה - הכל

מה היא פיגמנטציה?

צבע עורנו נקבע ע"י מלנין, הנמצא בשכבת העור העליונה-האפידרמיס בתוך תאים הנקראים מלנוציטים. המלנוציטים מפוזרים על פני הגוף באופן אחיד פרט לנקודות החן. במקומות אלה נמצאים צברים של מלנוציטים. מספר המלנוציטים הוא פחות או יותר שווה בין כל בני האדם אך כמות המלנין הנוצרת במלנוציטים שונה מאוד מאדם לאדם והיא תלויה גם בשני גורמים עיקריים:

Beckers Nevues: מגורמים תורשתיים, כתם חום מלווה בשיער בעיקר על הכתפיים, החזה והשכמות, וכתמים בצבע חום בהיר שיכולים להופיע בכל גיל ובכל חלקי הגוף.

קרינת השמש: גורמים סביבתיים, נמשים, כתמי גיל, כתמי הריון. ייצור יתר של מלנין גורמת להיפר-פיגמנטציה. 

 

טיפול בפיגמנטציה באמצעות לייזרים רפואיים

לייזרים מסוג CO2 וארביום (ERBIUM) גורמים לקילוף של השכבה החיצונית של האפידרמיס והדרמיס עד לעומקים מבוקרים. הקילוף, בדומה לפילינג הכימי, מקלף את השכבה העליונה המכילה את הפיגמנט. העור המתחדש הוא ללא פיגמנט וצבעו של העור החדש תלוי בעומק הקילוף. גם הריפוי תלוי בעומק. ככל שהעומק גדול יותר העור החדש יהיה בהיר יותר, לכן יש לדאוג שהעומק עדיין ישאיר עור עם פיגמנט טבעי ולא חסר פיגמנט לחלוטין- היפו-פיגמנטציה.

הלייזר החדשני PALOMAR 1540 הוא לייזר הגורם לקילוף ע"י קרן אור ונקרא FRACTIONAL LASER בגלל שהוא יוצר חורים קטנים מיקרוסקופיים בעור. קרני-אור מיקרוסקופיות ומרוכזות חודרות ישירות לדרמיס (השכבה העמוקה של העור) בלי לפגוע באפידרמיס (השכבה החיצונית של העור) וגורמת לחימום הקולגן. החימום יוצר גירוי לבנייה מחדש של סיבי הקולגן בדרמיס. כך למעשה נוצרת רקמת עור חדשה וצעירה שהיא גם מתוחה וממוצקת יותר. זמן ההחלמה מטיפול זה הוא קצר ביותר וניתן לחזור לעבודה כבר למחרת הטיפול. הריפוי הוא מהיר וללא סיבוכים של קילוף כל פני השטח וללא הסתכנות באיבוד צבע העור. יש לחזור על הטיפול בפרקשונל 3-4 פעמים כדי להשיג תוצאות טובות במרווח של חודש בין הטיפולים.

הלייזר גם מאפשר שימוש באזורים כגון: הידיים, המחשוף והצוואר, אזורים אשר לא ניתן לטפל בהם בקילוף כימי או לייזר אחר- מחשש לפגיעה במשטח העור ולעיכוב בריפוי ולהצטלקות בגלל המבנה השונה של העור. הקילופים בלייזר 1540 אינם יוצרים כוויה של כל השטח ולכן סכנת הזיהום והסיבוכים הנלווים אליה היא אפסית. עד כה ניתן היה לקלף רק עור בהיר בגלל החשש להתגברות הפיגמנטציה. באמצעות הpalomar 1540 ניתן לטפל בפיגמנטציה גם בכהי עור עם שיפור ניכר באזורי היפרפיגמנטציה השיטחית והעמוקה כאחד.

Icon palomar GMAX

ייחודי למירי קליין! הוצאת נימי דם מהפנים, נמשים וכתמי עור כלליים ונקודתיים. ידית ה- Max G ™ טכנולוגיית קרן האור היחידה בעלת טכנולוגיית OPL- Optimized Pulse Light המשלב פטנט ייחודי Spectrum Shifting SM Dynamic מערכת מסננים כפולה ופטנט מערכת מחזור הפוטונים. בעזרת קרן אור סלקטיבית אשר ממוקדת לטיפול גם באינדיקציות פיגמנטציה (מלנין) וגם באינדיקציות וסקולריות (oxyhemoglobin) אנו מצליחים לפגוע אך ורק באזורים בעיתיים ללא פגיעה באפידרמיס. טכנולוגיית ה- Max G ™ מהווה פתרון מושלם לבעיות פיגמנטציה solar lentigo, כלי דם וטיפולי חידוש העור המגוונים.