אנטי אייג'ינג בשילוב לייזר להעלמת קמטים

תהליך הטיפול: לאחר אבחון יסודי של העור ותיאום ציפיות עם הלקוחה, מתחילים טיפול ראשון על דרגת חום נמוכה ללא צורך באלחוש. לטיפול יש מספר אלמנטים של יצירת עידוד עור חדש על ידי חימום רקמת העור ויצירת עידוד קולגן חדש. העור אינו עובר תהליכים של ייבוש ודיקוק אלא עובר תהליכים של חימום ועיבוי רקמה חדשה.

מכוונים את דרגת החום ההתחלתית ללא אלחוש ומחדירים רק חום שעובר דרך רשת צפופה חד פעמית היוצרת דיוק וחדירה מקסימלית למיקום הספציפי בו אנו רוצים לראות שיפור. הלקוחה מרגישה חום עדין ואין כל כאב חריג. בבית המשך הטיפול יהיה בהתאם לעור המטופל. מקבלים 2 תכשירים ספציפיים להמשך תחזוקה בבית.
 
כל טיפול הוא ספציפי בדרגת החום לשיפור הקיים. מאלחשים בהתאם. אין כל חשש מפיגמנטציה. ניתן להתאפר מעל יתכנו טיפולים שיצריכו חופשה של יומיים בבית. במהלך זמן ההחלמה תינתן משחה להרגעה וריפוי מהיר של האודם והיובש. הלקוחה רואה למחרת ריבועים אדומים שנהפכים לחומים ונעלמים תוך מספר ימים קטן. יש בצקת קלה והעור מתחדש מהשכבה העמוקה.
 
הטיפול בטוח ומאושר ע"י משרד הבריאות. הוא מצוין גם לאזורים בעור, צלקות או קמטים מעל השפה העליונה, לצוואר ובית חזה מקומט. הוא גם מצוין כבסיס לפני הזרקות...
 
Ematrix Syneron - מכשיר מדהים לכל בעיות העור לשיקום רקמה פגומה מפצעים וצלקות. עור שמן וקמטים. מערכת eMatrix עם טיפול עדנת Sublative הייחודי של סינרון עוזרת עם עור שבור ומקומט. המערכת מנצלת את טכנולוגית ה ™ Sublative RFF (תדר רדיו דו-קוטבי) - למקם את אנרגיית החום ביעילות לתוך הדרמיס שבו הוא יכול לייצר השפעת עורי משמעותית עם הפרעת האפידרמיס מינימלית.