מירי קליין,קוסמטיקאית פרא רפואית. סיימתי לימודים בשנת 1991, במועדון לאישה. המשכתי לפרא רפואי ולמדתי אצל דר' אלכס לבנברג. ב2003 למדתי אצל חוה זינגבוים. ב2004 התחברתי לחברת פלומר מארה"ב ומאז אני עושה השתלמויות איתם באירופה. למדתי הסרת שיער אצלהם והוסמכתי לעבוד מיד בלייזר ללא נוכחות רופא באישור משרד הבריאות.


כיום אני בעלת שני סניפים להסרות שיער, בחולון ובראשל"צ. הידע שלי רחב בכל בעיות העור והשיער. אני מאמינה בטיפולים ללא הגבלה: כפרויקט שיסתיים ולא ייגרר לטיפולים מרובים ולהרבה שנים. הכל מתנהל בצורה מסודרת ומבוקרת.


אני מאמינה בדרך שלי ובכל הקריירה שלי, לא שיניתי את דעתי בתחום.


-מירי קליין-


הטכנולוגיה שלנו

Vectus laser palomar - ווקטוס לייזר מבית פלומר הוא מכשיר חדשני מהמתקדמים ביותר בעולם להסרת שיער. באמצעות ה- VECTUS ניתן להסיר שיער בצורה מהירה ויעילה בייחוד באזורים גדולים בגוף. הוקטוס מתאים את עצמו לכל סוגי העור ולכל גווני השער עם נוחות מרבית במשך הטיפול הן למטופל והן למפעיל. כל זאת ללא תופעות לוואי מיוחדות ומצויד במערכת צינון מתקדמת שמגינה על העור מפני כוויות חום וכאבים. מכשיר הלייזר מצויד בידית הפעלה גדולה במיוחד המשגרת קרני לייזר בשיטת המיקרו-קולון המתאימה במיוחד לאזורי גוף גדולים כמו גב ורגליים ושהופכת את פעולת הסרת השער לקלה ומהירה.

בעזרת הטכנולוגיה החדישה, הסרת שיער לכהי עור, שיער בהיר ומכל הגילאים היא אפשרית. אצל מירי יש את כל הפתרונות.

Icon paomar G MAX - ייחודי למירי קליין! הוצאת נימי דם מהפנים, נמשים וכתמי עור כלליים ונקודתיים. ידית ה- Max G ™ טכנולוגיית קרן האור היחידה בעלת טכנולוגית OPL- Optimized Pulse Light המשלבת פטנט ייחודי Spectrum Shifting SM Dynamic מערכת מסננים כפולה ופטנט מערכת מחזור הפוטונים. בעזרת קרן סלקטיבית אשר ממוקדת לטיפול גם באינדיקציות פיגמנטציה (מלנין) וגם באינדיקציות וסקולריות (oxyhemoglobin) אנו מצליחים לפגוע אך ורק בכתמים ובאזורים הבעייתיים ללא פגיעה באפידרמיס. טכנולוגיית ה- Max G ™ מהווה פתרון מושלם לבעיות פיגמנטציה solar lentigo, כלי דם וטיפולים מגוונים.

Ematrix Syneron - מכשיר מדהים לכל בעיות העור לשיקום רקמה פגומה מפצעים וצלקות. ייעודי במיוחד לעור שמן וקמטים. מערכת ה- eMatrix עם טיפול עדין של Sublative הייחודי של סינרון, היא מתקנת שברים של העור ויוצרת התחדשות. המערכת מנצלת את טכנולוגית (™ Sublative RF) תדר רדיו דו-קוטבי - בכדי למקם את אנרגיית החום ביעילות לתוך הדרמיס שבו הוא יכול לייצר השפעה עורית משמעותית עם הפרעת אפידרמיס מינימלית.

Hmerge - לייזר רק לטיפולים לעור מתבגר, לייזר רך ללא סימנים קליניים.

Aclira - מכשיר לריפוי אקנה ועור שמן ללא מגע ידיים. טיפול באקנה פורץ דרך בשילוב ואקום עם פולסים של אור מיוחד, מסונן, כדי לעזור לנקות את נקבוביות העור שמטפל בהתפרצויות אקנה. מכשיר ה Acleara מאושר על ידי מנהל המזון והתרופות בארצות הברית לטיפול במגוון רחב של אקנה לכל סוגי העור.

 

המוצרים שלנו

Perfect beauty - סדרת המוצרים של פרפקט ביוטי נוצרה על מנת לתקן את אותם הפגמים בעור שגורמים לנו להרגיש פחות ממושלם. בסדרה ניתן למצוא מוצרים לשלל בעיות נפוצות, החל מטיפול באקנה וכלה בטיפולי אנטי אייג'ינג. הטיפולים מבוססים על רכיבים טבעיים וניתן לראות בהם שיפור תוך פרק זמן קצר.

Perfect treatment - אנו משתמשים במוצרי פרפקט טריטמנט, הם מוצרים פרה-רפואיים, המספקים פתרונות יעילים לבעיות עור שונות, כדוגמת צלקות, פריחה, אסמה של העור, פסוריאזיס ועוד. כמו כן, לחברה ליין מוצרים לטיפול בבעיות בכף הרגל כגון אקזמה, פטרת, ציפורן חודרנית, יובש וסדקים וריחות לא נעימים. אחד ממוצריה המובילים של פרפקט טריטמנט הוא הטיפול לפיסורה וטחורים, אשר יעילותה הוכחה כרבה עד מאד.

Perfect treatment בריאות הרגל - שיטת הטיפול של פרפקט טריטמנט הנה ייחודית, והנה החברה היחידה שמטפלת בגורמים לתופעה בפטרת הציפורן, ביבלות לחץ, ביבלות וירליות בכל חלקי הגוף ובציפורן חודרנית.
שיטת הריפוי משלבת טיפול חיצוני וטיפול פנימי שהינו חשוב למיגור מחוללי המחלה.

 לקביעת תור או פגישת ייעוץ אישית ללא תשלום 03-5510594